Skutočný príbeh manželov Krmličkových: Úľavu od bolesti sme zažili až pomocou magnetoterapie

Manželia Krmličkoví sú ešte stále pracujúci pár. Tak ako u každého z nás, aj u nich sa postupne prejavujú zdravotné ťažkosti, ktoré vyžadujú pozornosť a je fajn ich začať konečne riešiť.

Jedným z nich bol napríklad zápal nosových dutín a nádcha, a tiež silný kašeľ.

Ako hovorí pán Krmlička: „ Ja mávam bolesti platničiek, praskajúce prsty na oboch rukách a boľavé kolená, čo mi fakt vadí. A niekedy sa ozve aj pätová ostroha, takže toho je až až.“Už dávnejšie som nedopatrením zle šliapol a mal som pocit, že som si trošku buď nalomil, alebo pomliaždil priehlavkové kostičky, odvtedy ma priehlavok stále pobolieva.

A moja manželka, tá by mohla tiež rozprávať.

Manželia Krmličkoví a prístroj Biomag

Paní Krmličková sa pridáva: „Keď som si zlomila ruku, tak som používala dvakrát denne magnetoterapiu a pán primár sa nestačil čudovať, ako úžasne rehabilitujem.

Tiež som ju používala aj na koleno po úraze. Prístroj Biomag používame na domácu liečbu od roku 2017 a výsledky už máme. A ešte dodáva: „Tak ako manželovi, aj mne pomáha na pätovú ostrohu.“Obaja sa zhodujú: „Neľutujeme toho, že ho máme, pretože sme ho využili na mnohé problémy.“

Vždy po používaní magnetov sa prejaví výrazná úľava, hovorí pán Krmlička.

Na ten môj kašeľ som si dával program bronchitída.

S platničkami to je dlhodobá záležitosť. To mám už niekoľko rokov a tam ten pokrok je menší. Naopak sa mi podarilo veľmi dobre vyliečiť tie moje praskajúce prsty, ako som o nich hovoril. Na pravej ruke úplne, na ľavej sa to v podstate veľmi zlepšilo.

Na priehlavok to fungovalo veľmi dobre.

Paní Krmličková ešte dopĺňa: „Mám tiež problém trochu s tinnitusom, ale tam až taký výsledok nemám, pretože som nevydržala si to tak dlho dávať. Ale teraz som opäť začala, tak dúfam, že aj tam sa výsledok prejaví.

Myslím, že ten prístroj Biomag môžeme odporučiť, pretože jeho obrovská výhoda je, že ho môžete používať kedykoľvek v domácom prostredí a to tak dlho ako potrebujete, alebo ako dlho chcete.

Rezervujte si vyskúšanie 3D pulznej terapie Biomag - teraz jedna aplikácia úplne zadarmo!

 

Spoločnosť FINEST Slovakia, spol. s r.o., poskytuje možnosť vyskúšania 3D pulznej terapie Biomag po celej Slovenskej republike.

Cieľom je, aby sa každý mohol s prístrojmi a terapiou zoznámiť a osobne ju otestovať. Obvykle sa cena vyskúšania pohybuje okolo 70 €, podľa vzdialenosti od najbližšieho zástupcu spoločnosti.

Využite túto možnosť a vyskúšajte aplikáciu patentovanej 3D pulznej magnetoterapie Biomag - teraz jedna aplikácia úplne zadarmo!

Naším cieľom je, aby sa každý mohol s prístrojmi oboznámiť a na tomto stretnutí bezplatne vyskúšať účinky tejto terapie. 

Súhlas