Kategórie
Vyhľadávanie
Pohodlná aplikácia na celé telo. Používajte pri väčšine zdravotných ťažkostí. Patentovaná 3D technológia. Hĺbkové a povrchové pôsobenie. Aplikátor A12PM možno vďaka jeho veľkým rozmerom aplikovať na veľké časti tela s maximálnym komfortom. Obľúbený solenoid SL29 je už dlho prvou voľbou pre hlboké aplikácie v oblasti ramien, kolien a iných kĺbov.
Prístroj 3D pulznej magnetoterapie Lumio 3D-e A10P – Magnetoterapeutický aplikátor Povrchová aplikácia aj na väčšie časti tela. Univerzálne a flexibilné použitie s možnosťou fixácie. Dĺžka 900 mm; šírka 320 mm; výška 40 mm. A1S- Magnetoterapeutický aplikátor Hĺbkové aplikácie na končatiny. Dlhodobo obľúbený solenoid. Priemer 290 mm; hĺbka 85 mm.
Prístroj 3D pulznej magnetoterapie Lumio 3D-e A17P- Magnetoterapeutický aplikátor Intenzívny aplikátor s 3D impulzmi. Univerzálne použitie na rôzne časti tela. Dĺžka 890 mm; šírka 230 mm; výška 40 mm.
Veľmi široké a všestranné použitie. Pre menšie centrá a domácu starostlivosť. Patentovaná 3D technológia. Hĺbkové a povrchové pôsobenie. Díky 3D aplikátoru A11P a FIX COMBI-e doplňkům můžete na velké části těla aplikovat terapii s maximálním pohodlím. Otvory v tomto aplikátoru umožňují také hloubkové aplikace na ramena, kolena a další klouby. Přepínačem volitelné, intenzivní magnetické pole na aplikátoru A6P2 působí bodově (SPOT) nebo více do šířky (WIDE) a zajísti tak intenzivní aplikace prakticky kdekoliv. Součástí setu Biomag Lumina 3D-e FSe je ochranná, pevná brašna EB3, která umožní přepravu všude tam, kam se vydáte i vy.
Hĺbkové aplikácie aj v oblasti trupu. Miestna intenzívna aplikácia. Povrchové aplikácie využívajúce 3D technológiu. Sada Biomag Lumina Clinic 3D-e MDe obsahuje veľký solenoid SL60-P na aplikácie do hĺbky trupu a trojdielny plochý aplikátor A12PM na nohy alebo chrbát. Ďalší žiaduci aplikátor AL21 Aplikujte na větší části těla hloubkově a profesionálně. Set Biomag Lumina Clinic 3D-e MDe obsahuje velký solenoid SL60-P pro hloubkové aplikace v oblasti trupu a plošný trojdílný aplikátor A12PM pro oblast nohou či zad. Další žádaný aplikátor AL21 poskytne intenzivní magnetické pole při lokálních aplikacích pulzního magnetického pole. Sestava je dodávána v ochranné, pevné brašně L11.
Pohodlná aplikácia na celé telo. Intenzívna lokálna aplikácia. Patentovaná 3D technológia. Získajte plošné aj miestne intenzívne aplikácie v jednom nastavení. Aplikátor A12PL je vďaka svojej veľkosti ideálny na aplikáciu na celé telo. Prepínateľné, intenzívne magnetické pole na aplikátore A6P2, aplikované bodovo (SPOT) alebo širšie (WIDE). Na mieru navrhnutá taška EB5 poskytuje potrebnú ochranu aj pri častom prenášaní sady Biomag Lumina 3D-e NTe.
Výhody a funkcie Cenovo najdostupnejšia sady Biomag. Veľmi jednoduché používanie. Aktuálne a hĺbkové aplikácie. Praktická a prenosná sada. Pristroj na pulznú magnetoterapiu LightFit DUO Zdravotnícke zariadenie Pred použitím si prečítajte návod na použitie Kontraindikácie Zamýšľaný účel Obmedzený počet na sklade Výhody a funkcie zariadenia Zariadenie so zabudovaným aplikátorom Ovládanie jedným tlačidlom Cenovo dostupné, ale vysoko účinné Možnosť pripojenia druhého aplikátora 3D pulzná magnetoterapia Biomag SL29- Magnetoterapeutický aplikátor Príslušenstvo pre zdravotnícke pomôcky: Klinika Lumina 3D-e Lumina 3D-e Easy EAN/UDI: 08594208281139 Výhody a parametre aplikátora: Hĺbkové aplikácie na končatiny. Dlhodobo obľúbený solenoid. Priemer 290 mm; hĺbka 85 mm. Konektor 1x JACK 3,5 mm. MIMI 4,9 mT. Hmotnosť: 1,38 kg
Kompaktný a úsporný. Všestranný a prekvapivo výkonný. V tejto sade získate veľmi všestranný a žiadaný aplikátor A17P s 3D technológiou. Pulzné magnetické pole môžete aplikovať na menšie kĺby, ramená alebo chrbát. Aplikátor A15P potom umožňuje intenzívnu aplikáciu pri lokálnych problémoch.
Výhody a funkcie Miestna intenzívna aplikácia. Pohodlné pôsobenie na celé telo. Patentovaná 3D technológia. Používajte pri väčšine zdravotných ťažkostí.
Pre každého a s prekvapivým využitím. Sada Biomag Lumio 3D-e COMFORT CARE vás poteší. Aplikátor A8P je nielen praktický povrchový aplikátor na chrbát alebo kĺby, ale funguje aj ako solenoid na hĺbkové aplikácie. V kombinácii s lokálnym aplikátorom A6P2 je táto sadu prekvapivo všestranná a získa si vás rovnako ako mnoho spokojných
Obľúbená sada pre kone a väčšie zvieratá Moderné veterinárne programy Umývateľné a vysoko kvalitné aplikátory
Univerzálne pre väčšie psy a ordinácie Moderné veterinárne programy Umývateľné a vysoko kvalitné aplikátory
Kompaktné pre domáce zvieratá v starostlivosti o zvieratá Moderné veterinárne programy Umývateľné a vysoko kvalitné aplikátory