Objednajte si z pohodlia domova.

Spoločnosť FINEST Slovakia, spol. s r.o., poskytuje predaja prenájom 3D pulznej terapie Biomag po celej Slovenskej republike.

Zostavu vám odovzdá, prípadne zaškolí kvalifikovaný kuriér FINEST.

Z dôvodu aktuálnej situácie vám do konca apríla 2020 umožníme pri nákupe zostavy Biomag Lumina FSX, získať Licenciu na programové vybavenie CLINIC (108 programov) v cene 290 EUR úplne zadarmo. Tieto programy využívajú rehabilitačné centrá a zdravotnícke zariadenia.

Ak sa rozhodnete po prenájme zakúpiť si zostavu Biomag Lumina FSX alebo Biomag Lumio FS, čiastku ktorú ste zaplatili za prenájom vám odpočítame z kúpnej ceny.

Kategórie
Vyhľadávanie
Prenájom sady Biomag Lumio FS. Za každý započatý mesiac 170 eur vr. DPH. V prípade, že máte záujem o prenájom na viac mesiacov, zmeňte množstvo v nákupnom košíku, ktorý je v ďalšom kroku.
-19%
Prístroj má 2 výstupy a 4 najpoužívanejšie programy: bolestivé stavy, regenerácia, medical program, magnetizácia vody.
-15%
Programové vybavenie vám umožní využívať 108 rotačných programov s dvojnásobnou frekvenciou a vyššou intenzitou až o 20 %.
-16%
Z dôvodu aktuálnej situácie vám do konca apríla 2020 umožníme pri nákupe zostavy Biomag Lumina FSX, získať Licenciu na programové vybavenie CLINIC (108 programov) v cene 290 EUR úplne zadarmo. Prístroj Biomag Lumina Easy má najlepšie technológie a liečebné procedúry magnetoterapie na domácu starostlivosť. Je najpredávanejšou zostavou pre domáce použitie. Má 32 programov. Teraz vám programy rozšírime na 108 programov.