Vráťte svojim nohám plné zdravie

Chodidlá vás pália a brnia. Každý krok bolí. Zle sa vám chodí. Nohy máte opuchnuté. Každú chvíľu dostávate kŕče do lýtok. Máte slabé svalynevydržíte dlho stáť. Pri chôdzi sa cítite neisto.

Tiež to poznáte? A pamätáte si ešte na dobu, kedy to bolo inak? Kedy vám nohy výborne slúžili a vy ste sa radovali zo života?

Magnetoterapia má celý rad pozitívnych účinkov na dolné končatiny:

  1. zlepšuje obeh okysličenej krvi
  2. podporuje prietok krvi cievami a tepnami
  3. zrýchľuje hojenie a regeneráciu
  4. zlepšuje kvalitu tkanív
  5. uvoľňuje kŕče a tlmí opuchy
  6. detoxikuje a čistí telo od škodlivín
Choroba polyneuropatie

Teraz môžete svoje zdravie výrazne zlepšiť a vyriešiť svoje ťažkosti raz a navždy.

Sami a v pohodlí svojho domova.

Kedy sa dostaví zlepšenie?

Prvé kladné účinky prináša magnetoterapia pri dlhodobom a pravidelnom používaní. K zlepšeniu dochádza spravidla v priebehu niekoľkých mesiacov. Potom už záleží len na vás, akú starostlivosť si budete chcieť venovať.

Magnetoterapiu tiež využijete na ďalšie časti tela.

Zaujíma vás viac, ako zlepšiť stav vašich nôh?

Radi vám magnetoterapiu a 3D prístroj Biomag predstavíme bližšie.

Ako magnetoterapia funguje?

Prístroj Biomag ktorý zvládnete jednoducho obsluhovať sami doma, vysiela do nôh jemné, ale vysoko účinné magnetické pulzy. Vďaka nim sa začnú nohy správne okysličovať a prekrvovať. Postupne zmizne mravčenie, brnenie, pálenie aj pichanie. Kŕče zmiznú, opuchy sa zmiernia a vy získate späť cit do nôh.

magnetoterapie aplikator 3d v leze

Skutočný príbeh manželov Krmličkových: Úľavu od bolesti sme zažili až pomocou magnetoterapie

Manželia Krmličkoví sú ešte stále pracujúci pár. Tak ako u každého z nás, aj u nich sa postupne prejavujú zdravotné ťažkosti, ktoré vyžadujú pozornosť a je fajn ich začať konečne riešiť.

Jedným z nich bol napríklad zápal nosových dutín a nádcha, a tiež silný kašeľ.

Ako hovorí pán Krmlička: „ Ja mávam bolesti platničiek, praskajúce prsty na oboch rukách a boľavé kolená, čo mi fakt vadí. A niekedy sa ozve aj pätová ostroha, takže toho je až až.“Už dávnejšie som nedopatrením zle šliapol a mal som pocit, že som si trošku buď nalomil, alebo pomliaždil priehlavkové kostičky, odvtedy ma priehlavok stále pobolieva.

A moja manželka, tá by mohla tiež rozprávať.

Paní Krmličková sa pridáva: „Keď som si zlomila ruku, tak som používala dvakrát denne magnetoterapiu a pán primár sa nestačil čudovať, ako úžasne rehabilitujem.

Tiež som ju používala aj na koleno po úraze. Prístroj Biomag používame na domácu liečbu od roku 2017 a výsledky už máme. A ešte dodáva: „Tak ako manželovi, aj mne pomáha na pätovú ostrohu.“Obaja sa zhodujú: „Neľutujeme toho, že ho máme, pretože sme ho využili na mnohé problémy.“

Vždy po používaní magnetov sa prejaví výrazná úľava, hovorí pán Krmlička.

Na ten môj kašeľ som si dával program bronchitída.

S platničkami to je dlhodobá záležitosť. To mám už niekoľko rokov a tam ten pokrok je menší. Naopak sa mi podarilo veľmi dobre vyliečiť tie moje praskajúce prsty, ako som o nich hovoril. Na pravej ruke úplne, na ľavej sa to v podstate veľmi zlepšilo.

Na priehlavok to fungovalo veľmi dobre.

Paní Krmličková ešte dopĺňa: „Mám tiež problém trochu s tinnitusom, ale tam až taký výsledok nemám, pretože som nevydržala si to tak dlho dávať. Ale teraz som opäť začala, tak dúfam, že aj tam sa výsledok prejaví.

Myslím, že ten prístroj Biomag môžeme odporučiť, pretože jeho obrovská výhoda je, že ho môžete používať kedykoľvek v domácom prostredí a to tak dlho ako potrebujete, alebo ako dlho chcete.