Vráťte nohám zdravie a sebe radosť zo života

Chodidlá vás pália a brnia. Každý krok bolí. Zle sa vám chodí. Nohy máte opuchnuté. Každú chvíľu dostávate kŕče do lýtok. Máte slabé svaly a nevydržíte dlho stáť. Pri chôdzi sa cítite neisto.  Tiež to poznáte? A pamätáte si ešte dobu, keď to bolo inak? Keď vám nohy výborne slúžili a vás nič neobmedzovalo?

Môže za to vek aj životný štýl

Príčin, prečo vás bolia nohy, opuchajú a strácajú cit, existuje celý rad.  A všetky sa zhoršujú s tým, ako pribúda sviečok na narodeninovej torte.

Nohy môžete mať zle prekrvené. Krv nenesie dostatok kyslíka a necirkuluje v cievach tak dobre ako v mladosti. Vaše tepny  môžu byť zúžené alebo inak zmenené. Tkanivo postupne stráca kvalitu a životaschopnosť. Rany sa pomalšie a horšie hoja. Telo je celý život zanesené škodlivinami, čo sa prejavuje i na vašich dolných končatinách.

A do toho neustále sedenie v práci alebo pri televízii, fajčenie, tučné jedlá, stúpajúce kilá na váhe. To všetko sa podpisuje na stave vašich nôh, to všetko obmedzuje kvalitu vášho života.

Aké by to bolo, keby ste sa pri chôdzi cítili isto a sebavedomo. Aké by to bolo, keby ste zasa mohli behať za vnúčatami. A čo ten pocit, že vás vôbec nič nebolí?

Jemné, pritom tak účinné

Pomôcť vám môže magnetoterapia. Je bezpečná, prináša výsledky a zvládnete ju kľudne zo svojej obývačky. Aplikátor prístroja Biomag jednoducho priložíte na vybrané miesto nôh, kde začne pôsobiť jemnými magnetickými pulzami. Fyzicky ich nijak necítite, ale s vaším telom intenzívne pracujú.

Prvé kladné účinky pocítite pri dlhodobom a pravidelnom používaní. Nohy sa začnú prekrvovať, opuchy zmiznú, kŕče sa zmiernia a do chodidiel sa vám vráti cit. K viditeľnému zlepšeniu príde spravidla v priebehu niekoľkých mesiacov. Potom už záleží len na vás, akú starostlivosť si budete venovať. Magnetoterapiu tiež skvele využijete aj pre ďalšie časti tela.

"Srdečný pozdrav vám všetkým. Som človek, ktorý prekonal aj 3 roky nútených prác v baniach, čo vám napovie že mám v sebe toľko zdravotných problémov, ktoré je potrebné nejako riešiť. Mám diabetes už viac ako 45 rokov – následky poznáte – diabetická polyneuropatia.

Prejavovalo sa to rôzne, či už ako stupňujúce bolesti kĺbov, slabosťou, malátnosť, pri spaní bolesti kĺbov aj svalov. Pred tým, ako som sa dostal k vášmu prístroju používal som Kosmo disk, ktorý musím tiež trošku pochváliť. No pri vašom zariadení sa bolesti kĺbov doslova znížili na minimum, takže v noci nepoznám bolesť ani v rukách, ani v nohách. I psychicky som na tom lepšie. Aj doma na záhradke môžem aj v mojom pokročilom veku robiť skoro všetko ako za mladých čias. A to je už čo povedať. Moja manželka na začiatku prístroju veľmi neverila. Dnes môžem potvrdiť, že po dlhšom používaní Biomagu sa začala cítiť lepšie a dokonca mi prístroj nechce ani požičiavať. Ustupujú jej hlavne bolesti chrbtice a rúk.

Teraz obaja hovoríme, aj keby sme si mali požičať, tak si Biomag kúpime. Veď čo je vzácnejšie pre chorého človeka ako je zdravie?"  hovorí pán Šimon M. z Levíc

Pokiaľ chcete tiež prístroj Biomag vyskúšať zdarma a nezáväzne, zanechajte nám kontakt. Radi Vám ho predstavíme a ukážeme jeho možnosti.

Choroba polyneuropatie